Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de ALQUITOL.COM

ALQUITOL.COM

Plaza New York, NY, 10005, Cáceres, España

Any de fundació: 2019

Objectes
7
Pisos
5
Cases
2
  • Pis de 85 m² a Toledo1.800 €Pis de 85 m² a Toledo3 hab. · 85 m²Toledo, Castella-la Manxa, Espanya
  • Pis de 65 m² a Toledo900 €Pis de 65 m² a Toledo2 hab. · 65 m²Toledo, Castella-la Manxa, Espanya
  • Pis de 130 m² a Villaseca de la Sagra1.350 €Pis de 130 m² a Villaseca de la Sagra3 hab. · 130 m²Villaseca de la Sagra, Toledo, Castella-la Manxa, Espanya
  • Pis de 125 m² a Villaseca de la Sagra1.500 €Pis de 125 m² a Villaseca de la Sagra3 hab. · 125 m²Villaseca de la Sagra, Toledo, Castella-la Manxa, Espanya
  • Casa de 130 m² a Cobisa1.600 €Casa de 130 m² a Cobisa3 hab. · 130 m²Cobisa, Toledo, Castella-la Manxa, Espanya
  • Casa de 100 m² a Toledo1.500 €Casa de 100 m² a Toledo4 hab. · 100 m²Toledo, Castella-la Manxa, Espanya

7 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 85 m² a Toledo
AALQUITOL.COMfa 3 dies
1.800 €21 € €/m²
3 hab.·2 banys·85 m²·Planta 3
Pis de 85 m² a Toledo
Toledo, Castella-la Manxa, Espanya
Pis de 65 m² a Toledo
AALQUITOL.COMfa 4 dies
900 €14 € €/m²
2 hab.·1 bany·65 m²·Planta 3
Pis de 65 m² a Toledo
Toledo, Castella-la Manxa, Espanya
Pis de 130 m² a Villaseca de la Sagra
AALQUITOL.COMfa 4 dies
1.350 €10 € €/m²
3 hab.·2 banys·130 m²·Planta 2
Pis de 130 m² a Villaseca de la Sagra
Villaseca de la Sagra, Toledo, Castella-la Manxa, Espanya
Pis de 125 m² a Villaseca de la Sagra
AALQUITOL.COMfa 4 dies
1.500 €12 € €/m²
3 hab.·2 banys·125 m²·Planta 2
Pis de 125 m² a Villaseca de la Sagra
Villaseca de la Sagra, Toledo, Castella-la Manxa, Espanya
Casa de 130 m² a Cobisa
AALQUITOL.COMfa 4 dies
1.600 €12 € €/m²
3 hab.·2 banys·130 m²
Casa de 130 m² a Cobisa
Cobisa, Toledo, Castella-la Manxa, Espanya
Casa de 100 m² a Toledo
AALQUITOL.COMfa 4 dies
1.500 €15 € €/m²
4 hab.·2 banys·100 m²
Casa de 100 m² a Toledo
Toledo, Castella-la Manxa, Espanya
Pis de 90 m² a Villaseca de la Sagra
AALQUITOL.COMfa 4 dies
1.100 €12 € €/m²
3 hab.·2 banys·90 m²·Planta 1
Pis de 90 m² a Villaseca de la Sagra
Villaseca de la Sagra, Toledo, Castella-la Manxa, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya