Pisos amb ascensor de lloguer a Cruz de Humilladero, Màlaga

Cruz de Humilladero
Tyk / Wikimedia Commons, CC BY-SA 3.0
1/8
Cementiri de San Rafael (Màlaga), Cruz de Humilladero
Cementiri de San Rafael (Màlaga)Daniel Capilla / Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
2/8
Calle Ingeniero de la Torre Acosta, Cruz de Humilladero
Calle Ingeniero de la Torre AcostaTyk / Wikimedia Commons, CC BY-SA 3.0
3/8
Paseo de los Tilos, Cruz de Humilladero
Paseo de los TilosTyk / Wikimedia Commons, CC BY-SA 3.0
4/8
Plaza Pio XII, Málaga, Cruz de Humilladero
Plaza Pio XII, MálagaTyk / Wikimedia Commons, CC BY-SA 3.0
5/8
Plaza Cruz de Humilladero, Cruz de Humilladero
Plaza Cruz de HumilladeroDguendel / Wikimedia Commons, CC BY 3.0
6/8
Museo del Transporte Urbano de Málaga, Cruz de Humilladero
Museo del Transporte Urbano de MálagaDaniel Capilla / Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
7/8
Plaza Guerrero Strachan, Cruz de Humilladero
Plaza Guerrero StrachanTyk / Wikimedia Commons, CC BY-SA 3.0
8/8

Districte 6 de Màlaga, que pren el nom d'una antiga creu que marcava una porta de la ciutat.

Coneix Cruz de Humilladero

Cruz de Humilladero, o districte 6, és un dels onze districtes en què es divideix la ciutat de Màlaga. Pren el nom de la creu de humilladero que hi ha al encreuament del passeig dels Tilos i el carrer del Comte de Guadalhorce, antiga entrada a la ciutat.

Les vies del tren d'accés a la ciutat formen el seu límit sud, i a l'est limita amb el districte Centro. Hi ha Carranque, Intelhorce, La Barriguilla i Tiro de Pichón, a més de polígons industrials.

Dades: Wikidata i OpenStreetMap

Anuncis
71
Des de
750 €
Preu típic
1.250 €

Barris de Cruz de Humilladero

Barris de Cruz de HumilladeroCarranque1.100 €Tiro de Pichón1.125 €Renfe1.250 €
Preu habitualMés econòmicMés car
© Mapbox © OpenStreetMap
ZonaAnuncisPreu típic
Camino de Antequera141.250 €
Los Tilos81.375 €
Polígono Alameda71.990 €
Santa Marta61.175 €
Cruz del Humilladero51.250 €
Mármoles51.300 €
Explanada de la Estación41.200 €
Tiro de Pichón41.125 €
Carranque31.100 €
La Unión21.150 €
Polígono Carretera de Cártama21.300 €
La Barriguilla21.375 €
La Aurora21.050 €
Renfe21.250 €
Los Corazones1960 €
Arroyo del Cuarto12.500 €
Intelhorce11.250 €
San Rafael11.000 €
La Asunción11.000 €

Anuncis71 anuncis

Veure els 71 anuncis

Deixa que l'assistent busqui per tu

Explica-li què busques. Busca, truca als propietaris i t'avisa de cada anunci nou.

Buscar amb l'assistent

Preguntes freqüents

Pisos amb ascensor a Cruz de Humilladero, Màlaga: quant costa el lloguer?

La meitat dels anuncis costa menys de 1.250 € al mes, els més econòmics des de 750 €.

Quants anuncis hi ha ara?

Ara hi ha 71 anuncis. La llista s'actualitza sola, torna a mirar o deixa que l'assistent t'avisi.

On hi ha més oferta?

Més anuncis a Camino de Antequera, Los Tilos i Polígono Alameda.

Com trobar habitatge més de pressa?

Explica a l'assistent què busques. Busca per tu, truca als propietaris i t'avisa del que és nou al moment.