Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
VI

VERA INMOBILIARIA

CALLE TINERFE EL GRANDE 13, 38670, Adeje, Santa Cruz de Tenerife, España

Any de fundació: 2025

Objectes
4
Pisos
3
Cases
1
  • Pis de 100 m² a Guía de Isora1.500 €Pis de 100 m² a Guía de Isora2 hab. · 100 m²Calle la Red s/n. Guía de Isora, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 45 m² a San Miguel de Abona1.100 €Pis de 45 m² a San Miguel de Abona45 m²San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Casa de 75 m² a Granadilla de Abona1.150 €Casa de 75 m² a Granadilla de Abona2 hab. · 75 m²Calle el Horno, 5. Granadilla de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 121 m² a Santiago del Teide1.600 €Pis de 121 m² a Santiago del Teide3 hab. · 121 m²Santiago del Teide, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya

4 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 100 m² a Guía de Isora
VIVERA INMOBILIARIAla setmana passada
1.500 €15 € €/m²
2 hab.·1 bany·100 m²·Planta 1
Pis de 100 m² a Guía de Isora
Calle la Red s/n. Guía de Isora, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 45 m² a San Miguel de Abona
VIVERA INMOBILIARIAla setmana passada
1.100 €24 € €/m²
1 bany·45 m²·Planta 1
Pis de 45 m² a San Miguel de Abona
San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Casa de 75 m² a Granadilla de Abona
VIVERA INMOBILIARIAfa 3 setmanes
1.150 €15 € €/m²
2 hab.·1 bany·75 m²
Casa de 75 m² a Granadilla de Abona
Calle el Horno, 5. Granadilla de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 121 m² a Santiago del Teide
VIVERA INMOBILIARIAfa 3 setmanes
1.600 €13 € €/m²
3 hab.·2 banys·121 m²·Planta 1
Pis de 121 m² a Santiago del Teide
Santiago del Teide, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya