Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Uniplaces

Uniplaces

Largo Duque do Cadaval N17 Fração I, 1200-160, Lisbon, Portugal

Any de fundació: 2023

Objectes
79
Pisos
50
Cases
2
Habitacions
27
  • Habitació de lloguer, Parla475 €Habitació de lloguer, Parlapis de 90 m²Parla, Comunitat de Madrid, Espanya
  • Pis de 60 m² a Madrid1.600 €Pis de 60 m² a Madrid2 hab. · 60 m²Valdeacederas, Tetuán, Madrid, Comunitat de Madrid
  • Pis de 20 m² a Castelló de la Plana725 €Pis de 20 m² a Castelló de la Plana161 hab. · 20 m²Castelló de la Plana, Castelló, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 30 m² a Barcelona2.380 €Pis de 30 m² a Barcelona30 m²El Gòtic, Ciutat Vella, Barcelona, Catalunya
  • Pis de 80 m² a Burgos1.100 €Pis de 80 m² a Burgos3 hab. · 80 m²Distrito Centro Norte, Burgos, Castella i Lleó, Espanya
  • Habitació de lloguer, Màlaga430 €Habitació de lloguer, Màlagapis de 150 m²Tiro de Pichón, Cruz de Humilladero, Màlaga, Málaga

79 objectes actius d’aquest perfil.

Habitació de lloguer, Parla
UUniplacesfa 10 hores
475 €
1 bany·pis de 90 m²
Habitació de lloguer, Parla
Parla, Comunitat de Madrid, Espanya
Pis de 60 m² a Madrid
UUniplacesfa 10 hores
1.600 €27 € €/m²
2 hab.·1 bany·60 m²
Pis de 60 m² a Madrid
Valdeacederas, Tetuán, Madrid, Comunitat de Madrid
Pis de 20 m² a Castelló de la Plana
UUniplacesfa 11 hores
725 €36 € €/m²
161 hab.·20 m²
Pis de 20 m² a Castelló de la Plana
Castelló de la Plana, Castelló, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 30 m² a Barcelona
UUniplacesfa 11 hores
2.380 €79 € €/m²
1 bany·30 m²
Pis de 30 m² a Barcelona
El Gòtic, Ciutat Vella, Barcelona, Catalunya
Pis de 80 m² a Burgos
UUniplacesahir
1.100 €14 € €/m²
3 hab.·1 bany·80 m²
Pis de 80 m² a Burgos
Distrito Centro Norte, Burgos, Castella i Lleó, Espanya
Habitació de lloguer, Màlaga
UUniplacesahir
430 €
2 banys·pis de 150 m²
Habitació de lloguer, Màlaga
Tiro de Pichón, Cruz de Humilladero, Màlaga, Málaga
Habitació de lloguer, Granada
UUniplacesfa 43 minuts
450 €
4 banys·pis de 320 m²
Habitació de lloguer, Granada
Carretera de la Sierra, Genil, Granada, Andalusia
Habitació de lloguer, Granada
UUniplacesahir
430 €
4 banys·pis de 320 m²
Habitació de lloguer, Granada
San Matías - Realejo, Centro, Granada, Andalusia
Habitació de lloguer, Granada
UUniplacesahir
450 €
4 banys·pis de 320 m²
Habitació de lloguer, Granada
Bola de Oro, Genil, Granada, Andalusia
Habitació de lloguer, Granada
UUniplacesahir
430 €
4 banys·pis de 320 m²
Habitació de lloguer, Granada
San Matías - Realejo, Centro, Granada, Andalusia
Habitació de lloguer, Granada
UUniplacesahir
450 €
4 banys·pis de 320 m²
Habitació de lloguer, Granada
San Matías - Realejo, Centro, Granada, Andalusia
Habitació de lloguer, Granada
UUniplacesahir
450 €
4 banys·pis de 320 m²
Habitació de lloguer, Granada
Carretera de la Sierra, Genil, Granada, Andalusia
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya