Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Shinmobiliaria

Shinmobiliaria

Calle La Sabina 10, 38007, Santa cruz de tenerife, España

Any de fundació: 2026

Objectes
7
Pisos
4
Cases
3
  • Pis de 55 m² a Puerto de la Cruz750 €Pis de 55 m² a Puerto de la Cruz1 hab. · 55 m²Calle Hermanos Fernández Perdigón s/n. Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Casa de 100 m² a El Sauzal1.100 €Casa de 100 m² a El Sauzal3 hab. · 100 m²El Sauzal, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Casa de 80 m² a La Orotava950 €Casa de 80 m² a La Orotava2 hab. · 80 m²Camino de Palomero. La Orotava, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 80 m² a La Matanza de Acentejo900 €Pis de 80 m² a La Matanza de Acentejo2 hab. · 80 m²Avenida Tinguaro s/n. La Matanza de Acentejo, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 90 m² a Icod de los Vinos1.000 €Pis de 90 m² a Icod de los Vinos3 hab. · 90 m²Carretera el Amparo. Icod de los Vinos, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Casa de 120 m² a Candelaria1.400 €Casa de 120 m² a Candelaria3 hab. · 120 m²Candelaria, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya

7 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 55 m² a Puerto de la Cruz
SShinmobiliariafa 4 hores
750 €14 € €/m²
1 hab.·1 bany·55 m²·Planta 1
Pis de 55 m² a Puerto de la Cruz
Calle Hermanos Fernández Perdigón s/n. Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Casa de 100 m² a El Sauzal
SShinmobiliariafa 5 dies
1.100 €11 € €/m²
3 hab.·2 banys·100 m²
Casa de 100 m² a El Sauzal
El Sauzal, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Casa de 80 m² a La Orotava
SShinmobiliariafa 6 dies
950 €12 € €/m²
2 hab.·1 bany·80 m²
Casa de 80 m² a La Orotava
Camino de Palomero. La Orotava, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 80 m² a La Matanza de Acentejo
SShinmobiliariala setmana passada
900 €11 € €/m²
2 hab.·1 bany·80 m²·Planta 2
Pis de 80 m² a La Matanza de Acentejo
Avenida Tinguaro s/n. La Matanza de Acentejo, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 90 m² a Icod de los Vinos
SShinmobiliariala setmana passada
1.000 €11 € €/m²
3 hab.·1 bany·90 m²
Pis de 90 m² a Icod de los Vinos
Carretera el Amparo. Icod de los Vinos, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Casa de 120 m² a Candelaria
SShinmobiliariala setmana passada
1.400 €12 € €/m²
3 hab.·2 banys·120 m²
Casa de 120 m² a Candelaria
Candelaria, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 58 m² a Icod de los Vinos
SShinmobiliariafa 3 setmanes
750 €13 € €/m²
1 hab.·1 bany·58 m²·Planta 2
Pis de 58 m² a Icod de los Vinos
Carretera el Amparo. Icod de los Vinos, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya