Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Keystone Holding SCP

Keystone Holding SCP

Avda. Joan Miró 63 -, 07014, Palma de Mallorca, Illes Balears, España

Any de fundació: 2021

Objectes
4
Pisos
2
Cases
1
Habitacions
1
  • Pis de 130 m² a Palma1.850 €Pis de 130 m² a Palma3 hab. · 130 m²De Joan Miró. Palma, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 118 m² a Alacant1.600 €Pis de 118 m² a Alacant3 hab. · 118 m²CALLE SOL NAIXENT, 16. Albufereta, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 160 m² a Puigpunyent2.300 €Casa de 160 m² a Puigpunyent3 hab. · 160 m²CARRETERA VELLA D´ESTELLENCS,. Puigpunyent, Illes Balears, Espanya
  • Habitació de lloguer, Alacant600 €Habitació de lloguer, Alacantpis de 90 m²CALLE DE VAZQUEZ DE MELLA, 18. Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya

4 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 130 m² a Palma
KHKeystone Holding SCPahir
1.850 €14 € €/m²
3 hab.·2 banys·130 m²
Pis de 130 m² a Palma
De Joan Miró. Palma, Illes Balears, Espanya
Pis de 118 m² a Alacant
KHKeystone Holding SCPabans-d’ahir
1.600 €14 € €/m²
3 hab.·2 banys·118 m²
Pis de 118 m² a Alacant
CALLE SOL NAIXENT, 16. Albufereta, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 160 m² a Puigpunyent
KHKeystone Holding SCPfa 3 dies
2.300 €14 € €/m²
3 hab.·2 banys·160 m²
Casa de 160 m² a Puigpunyent
CARRETERA VELLA D´ESTELLENCS,. Puigpunyent, Illes Balears, Espanya
Habitació de lloguer, Alacant
KHKeystone Holding SCPla setmana passada
600 €
2 banys·pis de 90 m²
Habitació de lloguer, Alacant
CALLE DE VAZQUEZ DE MELLA, 18. Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya