Real-bro
  • Immobles
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapa

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Enrere
Real-bro
Enrere
Logotip de K&N ELITE

K&N ELITE

Calle Bailen, 3., 03001, Alicante / Alacant, Alicante, España

Any de fundació: 2023

Objectes
11
Pisos
6
Cases
5
  • Casa de 464 m² a Alacant8.600 €Casa de 464 m² a Alacant3 hab. · 464 m²Calle de la Dorada. Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 103 m² a Alacant2.500 €Pis de 103 m² a Alacant3 hab. · 103 m²Calle Mayor. Casco Antiguo - Santa Cruz - Ayuntamiento, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 350 m² a Alacant2.800 €Casa de 350 m² a Alacant4 hab. · 350 m²Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 180 m² a Santa Pola1.800 €Casa de 180 m² a Santa Pola3 hab. · 180 m²Calle Ingenieros Los. Santa Pola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 135 m² a Alacant2.300 €Pis de 135 m² a Alacant3 hab. · 135 m²Avenida Historiador Vicente Ramos. Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 100 m² a Benidorm2.600 €Pis de 100 m² a Benidorm2 hab. · 100 m²Avenida Republica Argentina. Benidorm, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya

11 objectes actius d’aquest perfil.

Casa de 464 m² a Alacant
KEK&N ELITEabans-d’ahir
8.600 €19 € €/m²
3 hab.·4 banys·464 m²
Casa de 464 m² a Alacant
Calle de la Dorada. Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 103 m² a Alacant
KEK&N ELITEfa 3 dies
2.500 €24 € €/m²
3 hab.·2 banys·103 m²·Planta 1
Pis de 103 m² a Alacant
Calle Mayor. Casco Antiguo - Santa Cruz - Ayuntamiento, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 350 m² a Alacant
KEK&N ELITEfa 4 dies
2.800 €8 € €/m²
4 hab.·4 banys·350 m²
Casa de 350 m² a Alacant
Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 180 m² a Santa Pola
KEK&N ELITEfa 4 dies
1.800 €10 € €/m²
3 hab.·3 banys·180 m²
Casa de 180 m² a Santa Pola
Calle Ingenieros Los. Santa Pola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 135 m² a Alacant
KEK&N ELITEla setmana passada
2.300 €17 € €/m²
3 hab.·2 banys·135 m²·Planta 9
Pis de 135 m² a Alacant
Avenida Historiador Vicente Ramos. Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 100 m² a Benidorm
KEK&N ELITEfa 6 dies
2.600 €26 € €/m²
2 hab.·2 banys·100 m²
Pis de 100 m² a Benidorm
Avenida Republica Argentina. Benidorm, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 215 m² a Benidorm
KEK&N ELITEla setmana passada
1.900 €9 € €/m²
3 hab.·2 banys·215 m²·Planta 9
Pis de 215 m² a Benidorm
Calle Sierra Dorada. Benidorm, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 160 m² a Alacant
KEK&N ELITEfa 2 setmanes
2.500 €16 € €/m²
4 hab.·2 banys·160 m²·Planta 6
Pis de 160 m² a Alacant
Calle Virgen Del Socorro, 67. Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 90 m² a el Campello
KEK&N ELITEfa 2 setmanes
1.500 €17 € €/m²
3 hab.·2 banys·90 m²
Casa de 90 m² a el Campello
El Campello, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 330 m² a Algete
KEK&N ELITEla setmana passada
4.500 €14 € €/m²
5 hab.·5 banys·330 m²
Casa de 330 m² a Algete
Calle Algete. Algete, Comunitat de Madrid, Espanya
Pis de 141 m² a Benidorm
KEK&N ELITEfa 2 setmanes
2.200 €16 € €/m²
3 hab.·2 banys·141 m²·Planta 4
Pis de 141 m² a Benidorm
Avenida Valencia. Benidorm, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya