Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMORENTA

INMORENTA

CALLE del Doctor Carrasco Ortiz 3, 28610, Villamanta, Madrid, España

Any de fundació: 2022

Objectes
9
Pisos
8
Cases
1
  • Pis de 68 m² a Fuenlabrada1.290 €Pis de 68 m² a Fuenlabrada3 hab. · 68 m²Calle BARCELONA. La Avanzada - La Cueva, Fuenlabrada, Comunitat de Madrid, Espanya
  • Pis de 46 m² a Madrid875 €Pis de 46 m² a Madrid1 hab. · 46 m²Calle ALFREDO ALEIX. Buenavista, Carabanchel, Madrid, Comunitat de Madrid
  • Casa de 166 m² a Villamanta1.100 €Casa de 166 m² a Villamanta4 hab. · 166 m²Calle BARRIO NUEVO. Villamanta, Comunitat de Madrid, Espanya
  • Pis de 52 m² a Leganès950 €Pis de 52 m² a Leganès1 hab. · 52 m²Avenida Avenida Dos de Mayo. Leganès, Comunitat de Madrid, Espanya
  • Pis de 45 m² a Móstoles950 €Pis de 45 m² a Móstoles1 hab. · 45 m²Calle REYES CATOLICOS. Móstoles, Comunitat de Madrid, Espanya
  • Pis de 80 m² a Madrid1.350 €Pis de 80 m² a Madrid3 hab. · 80 m²Calle VIZCONDE DE ARLESSON. San Diego, Puente de Vallecas, Madrid, Comunitat de Madrid

9 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 68 m² a Fuenlabrada
IINMORENTAfa 19 hores
1.290 €19 € €/m²
3 hab.·1 bany·68 m²·Planta 2
Pis de 68 m² a Fuenlabrada
Calle BARCELONA. La Avanzada - La Cueva, Fuenlabrada, Comunitat de Madrid, Espanya
Pis de 46 m² a Madrid
IINMORENTAfa 2 hores
875 €19 € €/m²
1 hab.·1 bany·46 m²
Pis de 46 m² a Madrid
Calle ALFREDO ALEIX. Buenavista, Carabanchel, Madrid, Comunitat de Madrid
Casa de 166 m² a Villamanta
IINMORENTAfa 22 hores
1.100 €7 € €/m²
4 hab.·3 banys·166 m²
Casa de 166 m² a Villamanta
Calle BARRIO NUEVO. Villamanta, Comunitat de Madrid, Espanya
Pis de 52 m² a Leganès
IINMORENTAfa 6 hores
950 €18 € €/m²
1 hab.·1 bany·52 m²
Pis de 52 m² a Leganès
Avenida Avenida Dos de Mayo. Leganès, Comunitat de Madrid, Espanya
Pis de 45 m² a Móstoles
IINMORENTAfa 23 hores
950 €21 € €/m²
1 hab.·1 bany·45 m²
Pis de 45 m² a Móstoles
Calle REYES CATOLICOS. Móstoles, Comunitat de Madrid, Espanya
Pis de 80 m² a Madrid
IINMORENTAla setmana passada
1.350 €17 € €/m²
3 hab.·1 bany·80 m²·Planta 2
Pis de 80 m² a Madrid
Calle VIZCONDE DE ARLESSON. San Diego, Puente de Vallecas, Madrid, Comunitat de Madrid
Pis de 64 m² a Madrid
IINMORENTAla setmana passada
1.280 €20 € €/m²
1 hab.·1 bany·64 m²·Planta 3
Pis de 64 m² a Madrid
SAN ONOFRE. Universidad, Centro, Madrid, Comunitat de Madrid
Pis de 147 m² a Madrid
IINMORENTAla setmana passada
2.800 €19 € €/m²
4 hab.·3 banys·147 m²
Pis de 147 m² a Madrid
Calle CERRO MINGUETE. Mirasierra, Fuencarral-El Pardo, Madrid, Comunitat de Madrid
Pis de 65 m² a Madrid
IINMORENTAfa 12 hores
1.290 €20 € €/m²
1 hab.·1 bany·65 m²·Planta 4
Pis de 65 m² a Madrid
Calle MARQUES DE VIANA. Valdeacederas, Tetuán, Madrid, Comunitat de Madrid
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya