Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
IK

INMOBILIARIA Koala Properties

Av. de la Vega 40, 03300, Orihuela, Alicante, España

Objectes
74
Pisos
37
Cases
37
  • Casa de 170 m² a Oriola1.600 €Casa de 170 m² a Oriola3 hab. · 170 m²Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 100 m² a Torrevella1.400 €Casa de 100 m² a Torrevella2 hab. · 100 m²Torrevella, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 40 m² a Torrevella700 €Pis de 40 m² a Torrevella1 hab. · 40 m²Torrevella, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 100 m² a Oriola1.100 €Casa de 100 m² a Oriola2 hab. · 100 m²Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 91 m² a Oriola1.300 €Pis de 91 m² a Oriola2 hab. · 91 m²Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 91 m² a Guardamar del Segura1.350 €Pis de 91 m² a Guardamar del Segura2 hab. · 91 m²Urbanització El Ras, Guardamar del Segura, Alacant, Comunitat Valenciana

74 objectes actius d’aquest perfil.

Casa de 170 m² a Oriola
IKINMOBILIARIA Koala Propertiesfa 13 hores
1.600 €9 € €/m²
3 hab.·4 banys·170 m²
Casa de 170 m² a Oriola
Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 100 m² a Torrevella
IKINMOBILIARIA Koala Propertiesfa 13 hores
1.400 €14 € €/m²
2 hab.·2 banys·100 m²
Casa de 100 m² a Torrevella
Torrevella, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 40 m² a Torrevella
IKINMOBILIARIA Koala Propertiesfa 13 hores
700 €17 € €/m²
1 hab.·1 bany·40 m²
Pis de 40 m² a Torrevella
Torrevella, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 100 m² a Oriola
IKINMOBILIARIA Koala Propertiesfa 13 hores
1.100 €11 € €/m²
2 hab.·1 bany·100 m²
Casa de 100 m² a Oriola
Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 91 m² a Oriola
IKINMOBILIARIA Koala Propertiesfa 13 hores
1.300 €14 € €/m²
2 hab.·2 banys·91 m²
Pis de 91 m² a Oriola
Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 91 m² a Guardamar del Segura
IKINMOBILIARIA Koala Propertiesabans-d’ahir
1.350 €14 € €/m²
2 hab.·2 banys·91 m²
Pis de 91 m² a Guardamar del Segura
Urbanització El Ras, Guardamar del Segura, Alacant, Comunitat Valenciana
Pis de 70 m² a Sant Miquel de les Salines
IKINMOBILIARIA Koala Propertiesabans-d’ahir
800 €11 € €/m²
2 hab.·1 bany·70 m²
Pis de 70 m² a Sant Miquel de les Salines
Sant Miquel de les Salines, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 110 m² a Guardamar del Segura
IKINMOBILIARIA Koala Propertiesfa 4 dies
950 €8 € €/m²
3 hab.·2 banys·110 m²
Pis de 110 m² a Guardamar del Segura
Guardamar del Segura, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 85 m² a Oriola
IKINMOBILIARIA Koala Propertiesfa 4 dies
1.200 €14 € €/m²
3 hab.·2 banys·85 m²
Casa de 85 m² a Oriola
Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 200 m² a Oriola
IKINMOBILIARIA Koala Propertiesfa 4 dies
1.000 €5 € €/m²
3 hab.·2 banys·200 m²
Casa de 200 m² a Oriola
Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 65 m² a Oriola
IKINMOBILIARIA Koala Propertiesfa 4 dies
900 €13 € €/m²
2 hab.·2 banys·65 m²
Pis de 65 m² a Oriola
Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 73 m² a Oriola
IKINMOBILIARIA Koala Propertiesla setmana passada
1.700 €23 € €/m²
2 hab.·2 banys·73 m²
Pis de 73 m² a Oriola
Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya