Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Dvinmobiliaria

Dvinmobiliaria

Calle de la Rosa 13, 38002, Santa Cruz de Tenerife, España

Any de fundació: 2021

Objectes
16
Pisos
14
Habitacions
2
  • Pis de 67 m² a Santa Cruz de Tenerife1.290 €Pis de 67 m² a Santa Cruz de Tenerife2 hab. · 67 m²Calle de San Francisco. Centro-Ifara, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 130 m² a El Rosario1.900 €Pis de 130 m² a El Rosario4 hab. · 130 m²Calle Tarajal. El Rosario, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 100 m² a Santa Cruz de Tenerife1.250 €Pis de 100 m² a Santa Cruz de Tenerife3 hab. · 100 m²Calle Mencey Bencomo. La Salud, Salud-La Salle, Santa Cruz de Tenerife, Canàries
  • Pis de 87 m² a San Cristóbal de La Laguna1.300 €Pis de 87 m² a San Cristóbal de La Laguna3 hab. · 87 m²Calle Hermanos Machado. San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 55 m² a Santa Cruz de Tenerife1.100 €Pis de 55 m² a Santa Cruz de Tenerife1 hab. · 55 m²Calle Sabino Berthelot. Centro-Ifara, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 35 m² a Puerto de la Cruz850 €Pis de 35 m² a Puerto de la Cruz35 m²Calle de Inglaterra. Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya

16 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 67 m² a Santa Cruz de Tenerife
DDvinmobiliariaahir
1.290 €19 € €/m²
2 hab.·2 banys·67 m²·Planta 3
Pis de 67 m² a Santa Cruz de Tenerife
Calle de San Francisco. Centro-Ifara, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 130 m² a El Rosario
DDvinmobiliariaabans-d’ahir
1.900 €15 € €/m²
4 hab.·2 banys·130 m²·Planta 2
Pis de 130 m² a El Rosario
Calle Tarajal. El Rosario, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 100 m² a Santa Cruz de Tenerife
DDvinmobiliariala setmana passada
1.250 €13 € €/m²
3 hab.·1 bany·100 m²·Planta 3
Pis de 100 m² a Santa Cruz de Tenerife
Calle Mencey Bencomo. La Salud, Salud-La Salle, Santa Cruz de Tenerife, Canàries
Pis de 87 m² a San Cristóbal de La Laguna
DDvinmobiliariala setmana passada
1.300 €15 € €/m²
3 hab.·1 bany·87 m²·Planta 2
Pis de 87 m² a San Cristóbal de La Laguna
Calle Hermanos Machado. San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 55 m² a Santa Cruz de Tenerife
DDvinmobiliariala setmana passada
1.100 €20 € €/m²
1 hab.·1 bany·55 m²·Planta 5
Pis de 55 m² a Santa Cruz de Tenerife
Calle Sabino Berthelot. Centro-Ifara, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 35 m² a Puerto de la Cruz
DDvinmobiliariala setmana passada
850 €24 € €/m²
1 bany·35 m²·Planta 1
Pis de 35 m² a Puerto de la Cruz
Calle de Inglaterra. Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 130 m² a Santa Cruz de Tenerife
DDvinmobiliariala setmana passada
1.650 €13 € €/m²
4 hab.·2 banys·130 m²·Planta 3
Pis de 130 m² a Santa Cruz de Tenerife
Calle Juan Sebastián Elcano. Salud-La Salle, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 160 m² a Santa Cruz de Tenerife
DDvinmobiliariala setmana passada
1.300 €8 € €/m²
4 hab.·2 banys·160 m²·Planta 6
Pis de 160 m² a Santa Cruz de Tenerife
Calle Rubens Marichal López. Centro-Ifara, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 65 m² a Santa Cruz de Tenerife
DDvinmobiliariala setmana passada
950 €15 € €/m²
1 hab.·1 bany·65 m²·Planta 2
Pis de 65 m² a Santa Cruz de Tenerife
Calle Puerto Escondido. Centro-Ifara, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 100 m² a San Cristóbal de La Laguna
DDvinmobiliariala setmana passada
1.200 €12 € €/m²
3 hab.·2 banys·100 m²·Planta 2
Pis de 100 m² a San Cristóbal de La Laguna
Plaza del Adelantado. San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 70 m² a La Orotava
DDvinmobiliariala setmana passada
1.100 €16 € €/m²
1 hab.·1 bany·70 m²
Pis de 70 m² a La Orotava
Camino Durazno. La Orotava, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 80 m² a Santa Cruz de Tenerife
DDvinmobiliariala setmana passada
1.450 €18 € €/m²
2 hab.·1 bany·80 m²·Planta 2
Pis de 80 m² a Santa Cruz de Tenerife
Rambla de Santa Cruz. Centro-Ifara, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya