Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de CPM INMOBILIARIA INTERNACIONAL - CASAS PISOS MADRID

CPM INMOBILIARIA INTERNACIONAL - CASAS PISOS MADRID

Calle Hernández de Tejada, 12 1ª, 28027, Madrid, España

Any de fundació: 2015

Objectes
33
Pisos
30
Cases
3
  • Pis de 225 m² a Madrid3.450 €Pis de 225 m² a Madrid5 hab. · 225 m²Simancas, San Blas - Canillejas, Madrid, Comunitat de Madrid
  • Casa de 90 m² a Pozuelo de Alarcón1.700 €Casa de 90 m² a Pozuelo de Alarcón3 hab. · 90 m²Distrito Municipal I (sin urbanizaciones), Pozuelo de Alarcón, Comunitat de Madrid, Espanya
  • Pis de 140 m² a Alcobendas2.200 €Pis de 140 m² a Alcobendas1 hab. · 140 m²Alcobendas, Comunitat de Madrid, Espanya
  • Pis de 135 m² a Madrid4.800 €Pis de 135 m² a Madrid1 hab. · 135 m²Universidad, Centro, Madrid, Comunitat de Madrid
  • Pis de 160 m² a Madrid2.200 €Pis de 160 m² a Madrid3 hab. · 160 m²El Goloso, Fuencarral-El Pardo, Madrid, Comunitat de Madrid
  • Casa de 450 m² a Boadilla del Monte4.000 €Casa de 450 m² a Boadilla del Monte5 hab. · 450 m²Boadilla del Monte, Comunitat de Madrid, Espanya

33 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 225 m² a Madrid
CICPM INMOBILIARIA INTERNACIONAL - CASAS PISOS MADRIDahir
3.450 €15 € €/m²
5 hab.·3 banys·225 m²·Planta 6
Pis de 225 m² a Madrid
Simancas, San Blas - Canillejas, Madrid, Comunitat de Madrid
Casa de 90 m² a Pozuelo de Alarcón
CICPM INMOBILIARIA INTERNACIONAL - CASAS PISOS MADRIDfa 5 hores
1.700 €19 € €/m²
3 hab.·3 banys·90 m²
Casa de 90 m² a Pozuelo de Alarcón
Distrito Municipal I (sin urbanizaciones), Pozuelo de Alarcón, Comunitat de Madrid, Espanya
Pis de 140 m² a Alcobendas
CICPM INMOBILIARIA INTERNACIONAL - CASAS PISOS MADRIDahir
2.200 €16 € €/m²
1 hab.·2 banys·140 m²·Planta 1
Pis de 140 m² a Alcobendas
Alcobendas, Comunitat de Madrid, Espanya
Pis de 135 m² a Madrid
CICPM INMOBILIARIA INTERNACIONAL - CASAS PISOS MADRIDahir
4.800 €36 € €/m²
1 hab.·1 bany·135 m²
Pis de 135 m² a Madrid
Universidad, Centro, Madrid, Comunitat de Madrid
Pis de 160 m² a Madrid
CICPM INMOBILIARIA INTERNACIONAL - CASAS PISOS MADRIDahir
2.200 €14 € €/m²
3 hab.·2 banys·160 m²·Planta 3
Pis de 160 m² a Madrid
El Goloso, Fuencarral-El Pardo, Madrid, Comunitat de Madrid
Casa de 450 m² a Boadilla del Monte
CICPM INMOBILIARIA INTERNACIONAL - CASAS PISOS MADRIDahir
4.000 €9 € €/m²
5 hab.·5 banys·450 m²
Casa de 450 m² a Boadilla del Monte
Boadilla del Monte, Comunitat de Madrid, Espanya
Pis de 70 m² a Madrid
CICPM INMOBILIARIA INTERNACIONAL - CASAS PISOS MADRIDabans-d’ahir
2.100 €30 € €/m²
1 hab.·1 bany·70 m²·Planta 2
Pis de 70 m² a Madrid
Goya, Salamanca, Madrid, Comunitat de Madrid
Pis de 126 m² a Madrid
CICPM INMOBILIARIA INTERNACIONAL - CASAS PISOS MADRIDahir
2.950 €23 € €/m²
2 hab.·2 banys·126 m²·Planta 1
Pis de 126 m² a Madrid
Ríos Rosas, Chamberí, Madrid, Comunitat de Madrid
Pis de 250 m² a Madrid
CICPM INMOBILIARIA INTERNACIONAL - CASAS PISOS MADRIDfa 3 dies
3.500 €14 € €/m²
4 hab.·2 banys·250 m²
Pis de 250 m² a Madrid
Valdefuentes, Hortaleza, Madrid, Comunitat de Madrid
Pis de 65 m² a Madrid
CICPM INMOBILIARIA INTERNACIONAL - CASAS PISOS MADRIDfa 3 dies
1.900 €29 € €/m²
1 bany·65 m²·Planta 3
Pis de 65 m² a Madrid
Cortes, Centro, Madrid, Comunitat de Madrid
Pis de 120 m² a Madrid
CICPM INMOBILIARIA INTERNACIONAL - CASAS PISOS MADRIDabans-d’ahir
2.450 €20 € €/m²
3 hab.·2 banys·120 m²·Planta 4
Pis de 120 m² a Madrid
Colina, Ciudad Lineal, Madrid, Comunitat de Madrid
Pis de 70 m² a Alcobendas
CICPM INMOBILIARIA INTERNACIONAL - CASAS PISOS MADRIDfa 3 dies
1.800 €26 € €/m²
2 hab.·1 bany·70 m²
Pis de 70 m² a Alcobendas
Alcobendas, Comunitat de Madrid, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya