Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Avs Properties

Avs Properties

PLAÇA ESGLESIA, 11 BJS., 07350, Binissalem, Illes Balears, España

Any de fundació: 2024

Objectes
4
Pisos
2
Cases
2
  • Casa de 285 m² a Inca2.300 €Casa de 285 m² a Inca4 hab. · 285 m²Inca, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 123 m² a Palma2.200 €Pis de 123 m² a Palma3 hab. · 123 m²Palma, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 110 m² a Artà1.900 €Pis de 110 m² a Artà2 hab. · 110 m²Artà, Illes Balears, Espanya
  • Casa de 150 m² a Petra1.900 €Casa de 150 m² a Petra4 hab. · 150 m²Petra, Illes Balears, Espanya

4 objectes actius d’aquest perfil.

Casa de 285 m² a Inca
APAvs Propertiesla setmana passada
2.300 €8 € €/m²
4 hab.·2 banys·285 m²
Casa de 285 m² a Inca
Inca, Illes Balears, Espanya
Pis de 123 m² a Palma
APAvs Propertiesahir
2.200 €18 € €/m²
3 hab.·2 banys·123 m²·Planta 2
Pis de 123 m² a Palma
Palma, Illes Balears, Espanya
Pis de 110 m² a Artà
APAvs Propertiesahir
1.900 €17 € €/m²
2 hab.·2 banys·110 m²
Pis de 110 m² a Artà
Artà, Illes Balears, Espanya
Casa de 150 m² a Petra
APAvs Propertiesfa 16 hores
1.900 €13 € €/m²
4 hab.·2 banys·150 m²
Casa de 150 m² a Petra
Petra, Illes Balears, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya