Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de ARTIC PROPERTIES

ARTIC PROPERTIES

CALLE CONCELL DE CENT 295, 08007, Barcelona, España

Any de fundació: 2026

Objectes
6
Pisos
4
Cases
2
  • Casa de 263 m² a Castelldefels2.500 €Casa de 263 m² a Castelldefels3 hab. · 263 m²Paseo Garbí. Castelldefels, Barcelona, Catalunya, Espanya
  • Pis de 70 m² a Barcelona2.200 €Pis de 70 m² a Barcelona2 hab. · 70 m²Calle Major de Sarrià. Sarrià, Sarrià - Sant Gervasi, Barcelona, Catalunya
  • Pis de 55 m² a Barcelona1.680 €Pis de 55 m² a Barcelona2 hab. · 55 m²Calle de Vallhonrat. el Poble-sec, Sants-Montjuïc, Barcelona, Catalunya
  • Casa de 550 m² a Cabrils5.500 €Casa de 550 m² a Cabrils7 hab. · 550 m²Calle Sibèria. Cabrils, Barcelona, Catalunya, Espanya
  • Pis de 105 m² a Barcelona2.500 €Pis de 105 m² a Barcelona2 hab. · 105 m²Avenida de Roma. l'Antiga Esquerra de l'Eixample, l'Eixample, Barcelona, Catalunya
  • Pis de 77 m² a Barcelona2.190 €Pis de 77 m² a Barcelona2 hab. · 77 m²Calle de Sant Carles. la Barceloneta, Ciutat Vella, Barcelona, Catalunya

6 objectes actius d’aquest perfil.

Casa de 263 m² a Castelldefels
APARTIC PROPERTIESfa 21 hores
2.500 €10 € €/m²
3 hab.·1 bany·263 m²
Casa de 263 m² a Castelldefels
Paseo Garbí. Castelldefels, Barcelona, Catalunya, Espanya
Pis de 70 m² a Barcelona
APARTIC PROPERTIESla setmana passada
2.200 €31 € €/m²
2 hab.·1 bany·70 m²·Planta 6
Pis de 70 m² a Barcelona
Calle Major de Sarrià. Sarrià, Sarrià - Sant Gervasi, Barcelona, Catalunya
Pis de 55 m² a Barcelona
APARTIC PROPERTIESla setmana passada
1.680 €31 € €/m²
2 hab.·1 bany·55 m²·Planta 1
Pis de 55 m² a Barcelona
Calle de Vallhonrat. el Poble-sec, Sants-Montjuïc, Barcelona, Catalunya
Casa de 550 m² a Cabrils
APARTIC PROPERTIESla setmana passada
5.500 €10 € €/m²
7 hab.·5 banys·550 m²
Casa de 550 m² a Cabrils
Calle Sibèria. Cabrils, Barcelona, Catalunya, Espanya
Pis de 105 m² a Barcelona
APARTIC PROPERTIESla setmana passada
2.500 €24 € €/m²
2 hab.·2 banys·105 m²
Pis de 105 m² a Barcelona
Avenida de Roma. l'Antiga Esquerra de l'Eixample, l'Eixample, Barcelona, Catalunya
Pis de 77 m² a Barcelona
APARTIC PROPERTIESfa 2 setmanes
2.190 €28 € €/m²
2 hab.·2 banys·77 m²·Planta 2
Pis de 77 m² a Barcelona
Calle de Sant Carles. la Barceloneta, Ciutat Vella, Barcelona, Catalunya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya